ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    3

خرید خانه در ترکیه – 14 نکته طلایی اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک

خرید خانه در ترکیه ، یکی از راحت ترین و بهترین روشهای مهاجرت به ترکیه است. در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوعاتی اعم از شرایط خرید خانه در ترکیه، خرید آپارتمان در ترکیه، مدارک مورد نیاز، مزایا و معایب خرید ملک در ترکیه، مراحل خرید ملک، خرید املاک ارزان، بهترین سایت و اپلیکیشن خرید خانه، حداقل سرمایه مورد نیاز، قیمت آپارتمان در ترکیه، قیمت خرید خانه در ترکیه، پاسپورت ترکیه با خرید ملک و … بپردازیم پس با مجله مهاجرت همراه باشید.

اخذ اقامت و شهروندی ترکیه با خرید ملک
    همان طور که میدانید یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری، اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک می باشد. با توجه به پرطرفدار بودن این موضوع کشور ترکیه قانونی را وضع کرده است که حق شهروندی و پاسپورت ترکیه با خرید ملک برای سرمایه گذاران داده می شود.

در واقع یکی از بهترین روش های اقامت، گرفتن حق شهروندی از طریق خرید ملک در ترکیه می باشد. در این روش نکته ای که اهمیت دارد اینست که باید 3 سال از خرید ملک گذشته باشد تا بتوانید برای اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک اقدام کنید. نکته مهم دیگری که باید بدانید این است که حتما باید ملک را از فردی خریده باشید که شهروند ترکیه باشد.

خرید ملک در ترکیه

بهتر است برای پیشگیری از اشتباه و یا کلاهبرداری خرید ملک در ترکیه، حتما از یک وکیل متخصص و با تجربه در این کار مشورت بگیرید.

شرایط و مدارک خرید ملک در ترکیه و اقامت
    خرید ملک یکی از بهترین روشهای سرمایه گذاری و اقامت در ترکیه بوده و شرایط خرید خانه در ترکیه بسیار آسان می باشد. بازار خرید و فروش املاک روز به روز در حال رشد و توسعه بوده به همین دلیل در ماه های اخیر قیمت املاک و مستغلات در این کشور بسیار افزایش یافت. جهت خرید املاک و مستغلات باید به نکات ذکر شده در زیر بسیار توجه فرمایید:

خرید ملک به ارزش 400,000 دلار
    عدم فروش ملک به مدت 3 سال
    رسید پرداخت مالیات به دولت ترکیه
    ارائه پاسپورت و سند جهت تعیین تابعیت خریدار
    ارائه سند و شواهدی جهت تعیین وضعیت مدنی خریدار
    جالب است بدانید طبق آخرین آمار، سرمایه گذاران کشورهای مختلف اعم از روسیه، آلمان، سوئد، بریتانیا، هلند، آمریکا، ایران، کویت، عربستان و اردن بیش از 40 هزار خانه در ترکیه خریداری کردند. البته بیشترین تعداد خانه در ترکیه به سرمایه گذاران کشورهای ایران، کویت تعلق دارد.
    مشاهده مطلب کامل در مجله مهاجرت | بهترین و جدیدترین روشهای مهاجرت، اخذ ویزا و اقامت کاری تحصیلی پناهندگی
    [جهت دیدن لینککنید] - درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر
    [جهت دیدن لینککنید]
    0
    ممنون از مقاله خوبتون
    یک سوال داشتم در خصوص مواردی که فرمودید
    آیا برای تحصیل در ترکیه نیاز هست که ویزای خاصی بگیریم؟
    من قصد تحصیل پزشکی در ترکیه دارم و میخوام از این طریق مهاجرت به ترکیه رو انجام بدم اما حقیقتش اینه که نمیدونم از کجا باید شروع کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر
    0

خرید ملک در ترکیه

نوشته اصلی توسط marziehh
    ممنون از مقاله خوبتون
    یک سوال داشتم در خصوص مواردی که فرمودید
    آیا برای تحصیل در ترکیه نیاز هست که ویزای خاصی بگیریم؟
    من قصد تحصیل پزشکی در ترکیه دارم و میخوام از این طریق مهاجرت به ترکیه رو انجام بدم اما حقیقتش اینه که نمیدونم از کجا باید شروع کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر
    با سلام خیلی خوب
    برای منم سوال پیش اومده که بنظرتون با همون پولی که در ایران باید برای خرید خونه بدیم با همون پول هم میشه در ترکیه خونه خرید
    و اگه بشه خرید کرد و بخوام اونجا مهاجرت کنیم یا برای سفر و تور و هر چیزی ... خرید پاسپورت هم میشه انجام داد که راحت تر بشه اوضاع برای رفت امد اینا و بعد سرمایه گذاری در ترکیه هم به چه صورت هست بگید ممنون میشم و همین شرایط دیگش برای اخذ شهروندی اگه هست
    آخرین ویرایش توسط AliMohammadiNiya در تاریخ 2023/08/19 ساعت 13:06
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع