ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثری از مارک فیشر

بازدید: 12681   تعداد پاسخ: 4
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    107
    مدیریت و توسعه دهنده

کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثری از مارک فیشر

حکایت دولت و فرزانگی، داستان جوانی است که با تغییر در تفکرش ، انقلابی در زندگیش رخ میدهد!

این کتاب اثر مارک فیشر می باشد که داستانی بسیار جذاب دارد و زمانی که به مطالعه ی آن می پردازید،به عمیق بودن و اهمیت زیاد مطالبی که در آن عنوان میشود پی خواهید برد…این کتاب به شما می آموزد که چرا کسانی که ثروتمند میشوند،به این موفقیت رسیده اند و مشکل کار ما در کجاست؟

تمامی مراحلی که یک فرد باید انجام دهد تا بتواند از لحاظ مالی پیشرفت کند و به استقلال مالی کامل برسد،در این کتاب فوق العاده شرح داده شده است.

در زیر گزیده ای از فصل های این کتاب را می توانید بخوانید:

فصل 1: حكايت مشاوره مرد جوان با خويشاوندي دولتمند

روزگاري جواني هوشمند مي*زيست كه مي خواست دولتمند شود. او به ستارة بخت خود اعتقاد نداشت. آكنده از نوميدهاي ديگر دست و دلش به كار نمي*رفت.
    در اين فكر و رؤيا بود كه به كار جديدي دست بزند و تنگناهاي مالي*اش را يكباره و براي هميشه از بين ببرد.
    او مي*خواست نويسنده شود تا داستانهايش او را دولتمند و پر آوازه كند، اما جرأت نداشت به كسي بگويد كه چه رؤيايي در سر دارد.
    بارها تصميم گرفته بود از كارش استعفا دهد اما نمي توانست، گويي شهامتي كه درگذشته او را براي رسيدن به خواسته*هايش ياري مي*داد از دست داده بود. روزي كه به شدت احساس ناكامي مي*كرد ناگهان به كفر ديدار عمويي افتاد كه بسيار دولتمند بو. شايد مي*توانست اندرزي دهد يا بهتر از ان پولي! عمويش او را بي درنگ پذيرفت اما قبول نكرد كه به او وام دهد زيرا بر اين باور بود بود كه با يان كار به او كمكي نمي*كند. پس از گوش سپردن به حكايت ناله و فغان جوا ناز او پرسيد آيا فكر مي كني كسي كه ده برابر تو در مي*آورد، هفته*اي ده برابر تو كار مي*كند؟ خير، بلكه بايد در كارش رازي باشد كه تو يكسر از آن بي خبري.
    عمويش تصميم گرفت براي كمك او را نزد مردي بفرستد كه به او دولتمند آني مي*گويند. او اين نام را برگزيد زيرا مدعي است كه پس از كشف راز حقيقي تحول، يك شبه دولتمند شده است.

فصل 2 : حكايت ديدار جوان با باغباني سالمند

جوان به سوي شهر دولتمند آني رهسپار شد با هزاران فكر و سؤال در ذهن پس از وارد شدن به امارات مستخدم به او گفت كه دولتمند آني در اين لحظه نمي*تواند او را ببيند و بايد در باغ منتظر بماند. در حال قدم زدن در باغ به باغبان پيري برخورد كه به نظر با حيثيت بود.
    باغبان از او پرسيد: اينجا چه مي*كني؟ جوان پاسخ داد: مي خواهم دولتمند آني را ببينيم، جوياي اندرزش هستم. باغبان گفت: 10 دلار داري؟ جوان گفت: اين تمام پول همراه من است. باغبان گفت: عاليست فقط به هين مقدار احتياج دارم. بالاخره با تمام شكو ترديد تمام دارايي همراهش را به باغبان داد، در صورتي كه بعد از چند دقيقه فهميد كه باغبان 000/25 دلار به عنوان پول توجيبي به همراه دارد،*اول خشمگين ولي بعد متوجه شد كه او همان دولتمند آني است.

اولين قدم اين بود كه جوان بخواهد دولتمند شود و با صداي بلند فكر كند آنها براي صرف شام روبروي هم نشستند دولتمند جام شرابش را بلند كرد و گفت بيا به سلامتي نخستين ميليون دلار تو بنوشيم.
    در طول صرف شام جوان فهميد كه بايد از كارش لذت ببرد و از اسرار دولتمند شدن آگاه شود و با شور و اشتياق طالب آن باشد.

فصل 3 : حكايت آموزش جوان، براي غنيمت شمردن فرصت و خطر

دولتمند از جوان مي*پرسد: اگر پول داشتي حاضر بودي چقدر براي اسرار دولتمندي بپردازي اولين رقمي كه به ذهنت مي رسد بگو.
    جوان مي*گويد: صد دلار.
    پير مرد مي خندد مي گويد پس واقعاً معتقد به وجود اين اسرار نيستي. فرصت ديگري به جوان داد، اينبار پاسخ مي*دهد: فراموش مكنيد كه ورشكسته*ام. دولتمند ندا داد: از ازل دولتمندان از پول ديگران سود جسته اند تا بر دارايي شان افزوده اند.
    دسته چكت همراهت هست؟ جوان دسته چكش را در حالي كه شكس داشت به پير مرد داد، موجودي آن چهار دلار و نيم بود.
    دولتمند قلمي به جوان داد و گفت رقم موردنظرت را بنويس، جوان گفت نمي دانم چه بنويسم! دولتمند گفت خوب بنويس.
    25000دلار يا اگر كم است 000/50 دلار.
    جوان گفت ولي اين چك هرگز پاس نمي شود و برگشت مي خورد.
    دولتمند جواب داد. من بزرگترين معامله*ام را همين گونه انجام دادم. چكي به مبلغ 000/25 دلار امضا كردم و به دست و پا افتادم آن را تهيه كنم.
    اشخاصي كه صبر مي*كنند تا اوضاع و شرايط عالي از راه برسد، هرگز كاري را به انجام نمي رسانند�
    اگر مي خواهي در زندگي موفق شوي، بايد مطمئن باشي كه حق انتخاب نداري� پس اكنون پشت خود را به ديوار بچسبان و آن چك را به من بده.
    جوان هنوز ترديد داشت كه چك را امضاء كند، دولتمند گفت بيا با يانت سكه شير يا خط بياوريم، اگر تو بردي 000/25 دلار جيبم را به تو ميدم، اگر من بردم توچك را امضاء كن.
    جوان در صورتي كه تاريخ چك براي يكسال ديگر باشد حاضر به شرط بندي شد. شرط را باخت و با دستي لرزان امضاء كرد. سپس پير مرد نامه*اي به او داد و گفت تا زماني كه در اتاقت تنها نشدي نامه را باز نكن.
    جوان قول داد و كنجكاوانه به اتاقش رفت.

فصل 4 : حكايت به حبس افتادن جوان

بالاخره جوان در اتاقش تنها ماند،* اتاقي بسيار مجلل با يك پنجره كه از سطح زمين بسيار فاصله داشت.
    نامه را گشود، در كمال تعجب صفحه را خالي و سفيد يافت.
    احساس كرد چقدر ابله است كه در مقابل يك نامه سفيد مبلغ گزافي پرداخت كرده، او اغفال شده بود. تصميم گرفت فرار كند. شايد زندگيش در خطر باشد، اما در از بيرون قفل شده بود و هرچه زنگ زد مستخدم نيامد، زنداني شده بود. روي تخت دراز كشيد و پس از كلي پريشاني خواب او را ربود.

فصل 5 : حكايت آموزش ايمان

صبح بعد جوان تنها انديشه اش اين بود كه پي رمرد را بيابد؛ اسرارش را ب او بدهد و چكش را پس بگيرد. به سمت در رفت ديگر قفل نبود. پير مرد را سر ميز صبحانه يافت كه داشت سبكه را به هوا مي*انداخت. جوان را ديد و گفت فقط 15 بار بلدم به صورتي يندازم كه مي*خواهم باز 11 ببازم. جوان دريافت كه ديروز كلك خورده، پير مرد گفت من فقط مهارتم را به كار گرفتم بعضي*ها شرافت را با مهارت اشتباه مي گيرند و اين دو با هم متفاوتند جوان گفت شما به من كلك زديد. دولتمند جواب داد: ان راز دولت است. پير مرد گفت شما بصرت نداريد اين كاملاً طبيعي است، ذهنتان هنوز نابالغ است، هر بار به شك افتادي به ياد بياور كه نبوغ در سادگي است. ابتدا قبول اين موضوع مشكل است، ولي بعد از زماني فهم و ادراكش آغاز مي*شود.
    دقيقاً با تمام وجودم همين اميد را داشتم فهم ـ و ادراك�
    پس از شما مي خوهم اندكي ايمان داشته باشي، اگر رازي وجود داشته باشد به خاطر ايمان صاحب مي*شوي و اگر نه چيزي را از دست نمي*دهد.

فصل 6 : حكايت آموزش تمركز بر هدف

دولتمند گفت زمان با من بودن محدود است. هر سؤالي داري بپرس اگر مي*خواهي براستي دولتمند شوي رقمي كه مي خواهي به دست آوري و زماني را كه براي بدست آوردن آن به خود مي*دهيد روي همان برگه بنويس. تمام كساني كه دولتمند شده*اند با نوشتن رقم و زمان آن، به آنچه خواستند رسيدند. �اگر نداني به كجا مي*روي، احتمالاً به هيچ كجا نخواهي رسيد� اكثر مردم از اين اصل بي*خبرند كه زندگي دقيقاً به همان چيزي را مي دهد كه مي خوهيم، پس به من بگو سال آينده چقدر مي*خواهي بدست آوري. جوان با اين كه مجاب شده بود، حرف پير مرد درست است، با تأسف گفت نمي دانم، دولتمند گفت: خوب رقمي را بنويس كه دوست داري تا سال آينده داشته باشي. به تو فرصت مي دهم، سپس ساعت شني روي ميز را برگرداند و وقتي*اخرين دانة شن پايين افتاد هنوز رقم معيني انتخاب نكرده بود. دولتمند پرسيدك خوب! جوان بزرگترين رقمي را كه به ذهنش مي*رسد اهسته برروي كاغذ نوشت. فقط 000/50 دلار. انتظار داشتم براي بار اول بنويسي 000/500 دار. پس از الآن كاري شروع مي كنيم به نام كاركردن با خويشتن.
    از جوان خواست ذهنش را گسترش دهد و رقمي ديگر بنويسد. 000/75 دلار نوشته شد. پيرمرد گفت: درون هر انسان نعي رم است اين شهر هم دقيقاً همان صورتي است كه تصويرش مي كني. با افزايش رقمي كه نوشتي حد و مرز شهر خود را گستردي. بزرگترين محدوديتها، حدودي است كه انسان به خويشتن تحمل مي كند. از اين رو بزرگترين مانع كاميابي، مانعي ذهني است.
    پير مرد از جوا خواست اين بار رقمي بسيار جسورانه تر بنويسد. جوان نوشت 000/100 دلار و اعتراف كرد اين حداكثر رقمي است كه مي ـواند تصور كند.
    راز هر هدف اين است كه هم جاه طلبانه باشد و هم قابل دسترس اكنون به اتاقت برو و تارخي روز، ماه ، سال زماني را بنويس كه دولتمند شده*اي و مي*خواهي همانطور باقي بماني. مادامي كه به آرمان دولمند شدن خو نگرفته*اي و اين آرمان بخشي از زندگي و دروني*ترين انيدشه*هايت نشد. هيچ چيز نمي*تواند به تو كمك كند تا دولتمند شوي.

فصل 7 :حکایت ارزش تصویر از خود

مستخدم با قهوه و نان فرانسوی به اتاق آمد،و جوان در حالی که درس ادامه می یافت صبحانه خورد.

فصل 8 : حكايت كشف نفوذ كلام

پير مرد پرسيد: تمرين چطور بود به خير گذشت؟ جوان گفت: بله اما سوالهاي زيادي دارم. اول اينكه چگونه باور كنم كه ظرف مدت كوتاهي دولتمند مي*شوم در صورتي كه هنوز خيلي جوانم و حتي نمي دانم در چه رشته*اي مي خواهم مشغول به كار شوم.
    پير مرد جواب داد: جواني مانع نيست. افراد بي شماري از توجوانتر دولتمند شده اند مانع عمده بي*خبري از راز است. يا دانستن و به كار نبستن آن.
    جوان گفت: من آماده به كارگيري آن هستم ولي نمي توانم صادقانه خود را مجاب كنم كه دولتمند مي*شوم. پير مر گفت: طبيعتاً چندي زماني خواهد برد تا آنچه در طول اين سالها بافته*اي بشكافي.
    هرچه منش انسان نيرومند*تر باشد، انديشه*هايش قدرتمند تر خواه بود و سريعتر متجلي خواهد شد� هراكلس فيلسوف وباستاني يوناني بر اين باور بود كه: منش يعني تقدير.
    خواستن بهترين مايه بقاي انديشه*هايت است. هرچه خواستن شديدتر باشد خواستة*هايت با شتابي افزونتر در زندگي متجلي مي*شود. راه دولتمند شدن خواستن شديد آن است، در هر زمينه زندگي، صميميت و شدت،*لازمة كاميابي است. آرزوي سوزان لازم است اما كافي نيست آنچه فاقد آني ايمان است و راه كسب ايمان از طريق تكرار كلام است. جوان گفت: فكر مي*كنم مبالغه مي*كنيد چطور مي*توان از طريق جادوي كلام دولتمند شد. پير مرد نامه*اي به جوان داد تا در تنهايي بخواهند در نامه فقط يك كلمه نوشته شده بود خدا نگهدار امضاء دولتمند ني. همان موقع صداي عجيب از پشت سرش شنيد. كامپيوتري كه تا به حال متوجه آن نشده بود روي صفحه آن اين جمله تكرا شده بود:
    فقط يكساعت از زندگي باقي مانده
    فقط يكساعت از زندگي باقي مانده
    جوان ترسيد. آيا اين يك تهديد بود. آخر مگر من چه آزاري به او رسانده*ام چرا بايد تهديد به مرگ شوم. همه چيز عجيب بود تصميم گرفت فرار كند اما در اتاق ديگر بار قفل شده بود هرچه فرياد كشيد صدايش به جايي نرسيد. از پنجره متوجه مردي شد كه به ساختمان نزديك مي*شود. رداي گشاد سياه بر تن و كلاه لبه پهن سايهي بر سر داشت قلب جوان از كار ايستاد به جز قاتلي استخدام شده براي كشتن او چه كسي مي توانست باشد. گويي به دام افتاده بود. چندي بعد در باز و مرد سياه پوش وارد شد. در كمال تعجب دولتمند اني را ديد. با آرامش به مرد جوان نگريست و گفت: حالا جادوي كلام را درك كردي.
    وقتي تخيل و منطق با هم در تضادند، همواره تخيل پيروز مي*شود

فصل 9 : حكايت نخستين اشنايي با دل گل رخ

دولتمند به جوان گفت: كلام بر زندگيمان عميقاً تأثير مي گذارد. انديشه ـ حتي دروغ ـ اگر معتقد باشيم ه راست است مي*تواند بر ما اثر نهد. نبايد بگذاري مشكلات آنقدر برايت مهم شود كه به تو ضربه بزند.
    سفر شايد دراز و دشوار باشد. اما هرگز از آن دست نكش. به تو قول مي هم ارزشش را خواهد داشت.
    جهان چيزي جز بازتاب ضمير دروت نيست.
    اوضاع و شرايط زندگيت آيينه*اي است كه تصوير زندگي درونت را باز مي*نمايد.

فصل 10:*حكايت تسلط بر ضمير ناهشيار

دولتمند ادامه داد: اگر ايمان داشته باشي كه كاري را به انجام برساني، حتماً انجام مي*شود.
    جوان گفت: نمي*توانم باور كنم كه پس از 6 سال دولتمند مي*وشم.
    دولتمند: هرچه آن را دروني تر كني، قدرتمند*تر مي*شوي، تخيل همان چيزي است كه بعضي مي*گويند ذهن ناهشيار. بخش نهفته ذهنت است و بسيار قدرتمند تر از بخش هشار، ذهن نيمه هوشيار در برابر نفوذ كلام تأثيرپذير است.
    عزم و اراده نيز مي*تواند بر ذهن نيمه هشيارت اثر بگذارد.
    بهترين راه حل تكرار است. اين فن �تلقين به خود� است.
    جوان گفت:
    خب، فكر مي*كنم مجابم كرديد كه آن را بيازمايم، اگرچه بايد اين حقيقت را به شما بگويم كه هنوز ظنينم.

فصل 11: حكايت بحث درباره ارقام و قواعد

دولتمند پشت ميز تحرير نشست و كاغذي به جوان داد كه بر رويش نوشته بود:
    �تا پايان اين سال داراييهايي به ارزش 31250 دلار خوهم داشت. هر سال به مدت 5 سال اين دارايي را 2 برابر خواهم كرد، تا …. ميليونر شوم�.
    و سپس گفت: تو نيز قاعده*ات مي*تواند چنين باشد.
    بايد هدف*هاي كوتاه مدت براي بزرگترين هدفت تعيين كني.
    مهمترين چيز اين است كه هدف*هايت را برروي كاغذ بنويسي.
    مراقبت فرصتها باش و همين كه فرصتي پيش آمد، بي درنگ آن را بقاپ.
    با دست روي دست گذاشتن اضافه حقوقي نمي*گيري.
    پس نبايد دربرداشتن گامهاي لازمي كه تو را به هدفت مي*رساند ترديد كني.
    وقتي برنامه*ريزي*ات درست باشد، ذهن ناهوشيارت برايت شگفتيها خواهد آفريد. وقتي به ان دستور بدهي كه 000/10 دلار بر درآمدت بيفزايد، قطعاً ان را اجرا خوهد كرد.
    �زندگي دقيقاض به ما همان چيزي را مي دهد كه از ان انتظار داريم نه كمتر نه بيشتر�

فصل 12 : حكايت يادگيري نيكبختي و زدگي

دولتمند گفت: بيشتر مردم مي خوهند خوشبخت باشند، اما نمي دانند جوياي چيستند. پس ناگزير بي آنكه هيچگاه آن را يافته باشند مي*ميرند. حتي اگر آن را بيابند، چگونه آن را تشخيص بدهند؟ آنها دقيقاً*مانند جويندگان دولتمند. به راستي مي*خواهند دولتمند شوند. اما اگر بي درنگ از آنها بپرسي چقدر مي*خواهند در سال بدست آورند، بيشتر شان قادر به پاسخ گفتن نيستند. اگر نداني به كجا مي*روي، معمولاً* به جايي نمي*رسي�.
    اين از نظر جوان كاملاً مفهوم بود. به طرزي خلع سلاح كننده ساده، به فكر افتاد چرا هرگز پيش از اين به آن نينديشيده بود.
    جوان پرسيد: �آيا شما هميشه خوشبخت بوده*ايد؟�
    دولتمند: �ابداً، زماني بود كه يكسر نكبت با ر بودم . انديشه خودكشي نيز به سرم زد اما آنگاه من نيز دولتمند پيري را ملاقات كردم كه تقريباً *همن چيزهايي را به من آموخت كه امروز به تو مي*آموزم. نخست بسيار شكاك بودم، نمي*توانستم باور كنم كه اين نظريه در مورد من كارگر افتد. اما چون همه چيز را ازموده بومد و هنوز ناموفق بودم و چون چيزي را از دست نمي*دادم، مشتاق بوم كه بيازمايمش. سي ساله بودم و احساس مي*كردم عمرم را به هدر مي دهم گويي همه موهبتها از دستم مي*گريختند.
    چندي نگذشت كه ان گونه تفكر را آغاز كردم به عبارت ديگر انقلابي در ذهنم پديد آمد. تقريباً چندي پس از اينكه با خود تكرار كردم. �هر روز از هر جهت، بهتر و بهتر مي*شوم.�

فصل 13 : حكايت يادگيري بيان خواسته*ها در زندگي

دولتمند كاغذي به جوان داد و گفت:
    هرچه را كه از زندگي مي*خواهي بنويس. بايد دقيق باشند�
    رؤيايت چيست؟ از چه چيز راضي خواهي شد؟ اين بسيار مهم است كه همه جزئيات نوشته شوند. هرچه تصويرت دقيق*تر باشد، مجالهاي تجلي آنها بيشتر خواهد بود. جزئيات بسيار مهمند، انديشه هايت كه به طوري اسرار آميز و غير منظره و به طور منظم تقويت مي*شوند، وقعيتهايي را پديد مي*اورند كه به آنها اجازه مي*دهدبه واقعيت تبديل شود.
    به خاطر داشته باشد �ايمان مي تواند كوهها را جابجا كند� و سپس اهداف ساليان گذشته پيش خود را بر كاغذي كهنه به جوان نشان داد، كه امروز به بهتر شان رسيده بود. و بعد براي قدم زدن به باغ گل سرخ رفتند.

فصل 14: حكايت كشف اسرار باغ گل سرخ

دولتمند گل سرخي چيد و به جوان داد: �بايد هزاران بار اين گل سرخ را بوئيده باشم با اين حال هر بار تجربه*اي تازه بدست آورده دادم. چون آموخته*ام اكنون و اينجا زندگي مي*كنم نه درگذشته و نه در آينده!
    مسئله تمركز است. اين تمركز، كليد كاميابي در همة زمينه*هاي زندگيست.
    بايد همه چيز را همانگونه كه هست ببيني. بيشتر مردم گويي در خوابند، گويي نمي*بينند ذهنشان از خطاها و شكستهايشان و از ترسهاي آينده آكنده است.
    گل سرخ مظهر زندگي است، خارهايش نمايانگر راه ترجبه*اند، ما بايد براي فهم زيبايي هستي تاب آوريم� هرچه ذهنت نيرومندتر باشد، مشكلاتت ناچيزتر خواهد نمود اين منشأ آرامش درون است. پس تمركز كن. كه يكي از بزرگترين كليدهاي كاميابيست� و سپس به سوي خانه گام برداشتند.
    دولتمند و جوان سرميز شام نشتند.
    جوان گفت: �دوست دارم كسب كار را شروع كنم، اما براي آغاز چگونه پول پيدا كنم؟ آه در بساطم نيست، بانكي را نمي*شناسم كه وام بگيرم، وثيقه هم ندارم. صاحب هيچ چيز نيستم. جز يك اتومبيل بي ارزش!�
    دولتمند گفت كه اين را تكرار نكن، مردم اكثراً بيش از انكه بيازمايند، دست مي كشند! در اوضاع وشرايط كنوني، براي رسيدن به هدفت، اگر واقعاً بخواهي براي گرفتن وامت چه مي كني؟�
    جوان گفت: نظري ندارم.
    دولتمند: �حتي اصلاً به خاطرت نمي*رسد از دولتمندي كه تو را تشويق مي*كند پول بگيري؟
    جوان بي درنگ گفت: آيا شما 25000 دلار پول به من قرض مي دهيد؟
    دولتمند پول را به جوان داد او از شادماني لبريز شد.
    دولتمند گفتك من اين پول را به تو قرض نمي*دهم بلكه مي*بخشم. روزي تو نيز بايد آن را به كس ديگري بدهي،*سالها پس از اكنون، كسي را خواهيد ديد كه در وضعيت امروز توست. از روي شهود او را خواهي شناخت. بايد معادل ارزشي را كه امروز از اين پول دارد به او بدهي.
    پير مرد بيرون رفت. جوان خود را تنها يافت. سرش آكنده از انديشه*ها و دستش سرشار از پولي كه دولتمند به او داده بود.

فصل 15: حكايت لحظه*اي كه هريك به راه خود مي رود

جوان براي مدتي دراز تنها نماند. مستخدم پايكتي در دست، از راه رسيد: پاكت را به دست جوان داد و گفت: �سرورم اين پاركت را به منمحول كردند تا به شما بدهم. گفتند بايد آن را در خلوت اتاقتان بخوانيد. مي توانيد روزي ديگر را در اينجا بگذرانيد. آنگاه بايد برويد. اين خواسته سرور من است. جوان از او تشكر كرد و بي درنگ به اتاقش رفت. به هر جهت، اين بار احتياطاً در را اندكي باز گذاشت…
    پاكت با مومي قرمز به شكل گل رخ مهر شده بود. جوان لبه تخت نشست و به دقت مهر و موم را گشود. از آن رايحه لطيف گل سرخ مي*تراويد. وصيت نامة دولتمند آني را بيرون كشيد. وصيت نامه خارق*العاده كه با دست و باحروف درشت شاهوار نوشته شده بود، گويي نفس مي كشيد و سرشار از حيات خود بود. نامه دست نوشته زيباي ديگري با جوهر سياه نيز همراهش بود.
    چنين خواند: �اينها آخرين درخواستهاي منند. همه كتابهاي كتابخانه*ام را براي تو مي*گذارم. بعضياً معتقدند كه كتابها يكسر بي ارزشند. بر اين اعتقادند كه خود شان جهان را باز مي*سازند. و چون از دانشي كه در كتابها يافت مي*شود بهره*يي نبرده اند، بدبختانه خطاهاي نايكان خود را تكرار مي كنند. به اين طريق، وقت و ثروت هنگفتي را به هدر مي*دهند.
    �از سوي ديگر، به تله اعتماد به هر آنچه كتابها مي گويند نيفت. نگذار آنان كه پي شاز تو آمده اند به جاي تو بينديشند. فقط چيزي را نگاه دار كه فراسوي گذر زمان است.�
    �از نخستين ديدارمان كوشيده*ام مرواريدهاي فرزانگي را كه توانسته*ام در طول عمر درازم برچينم به تو برسانم. در اين مدركف چند انديشه را كه نمايانگر ميراث معنوي من است خواهي يافت. مي خوهم آنها ره بدست افرادي هرچه افزونتر برساني. به مردم درباره رويارويي ما و اسراري كه آموخته اي بگو. اگرچه پيش از اين كار، خودت بايد آنها را بيازمايي. شيوه يي كه آزموده نشده و به اثبات نرسيده كاملاً فاقد ارزش است.�
    �در طول شش سال دولتمند خواهي شد. در آن هنگام اين آزادي را خواهي داشت كه براي تسهيم اين ميراث با مردم، گامهاي لازم را برداري.�
    �اكنون بايد بروم گل سرخهانم منتظرند.�
    بغض گلوي جوان را فشرد، و لحظه يي در سكوت نشست.
    به سوي باغ دويد و ديد كه دولتمند در نيمه راهي كنار بته گل سرخي دراز كشيده است. دستهاي پير مرد روي سينه اش بود و يك شاخه گل سرخ بدست داشت. چهره اش كاملاً آرام بود.

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را بصورت لینک مستقیم از وبسایت ام ال مارکتینگ دانلود کنید.

دانلود

رمز فایل: www.mlmarketing.ir

مطلب در ام ال مارکتینک : لینک
    آخرین ویرایش توسط Ali Mousavi در تاریخ 2017/06/12 ساعت 16:28
    556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد
    روش به دست آوردن ایمان تکرار کلمات است کلمات تاثیر خارق العاده‌ای در زندگی درونی و بیرونی ما دارد کلمات تاثیر فوق العاده‌ای دارند خیلی از افراد از این قانون استفاده می‌کنند اما بر علیه خودشان استفاده می‌کنند.

به خانواده ام ال مارکتینگ بپیوندید
    556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد
    زندگی می‌تواند باغ گل رز یا جهنمی باشد، بستگی به چهار چوب ذهنی تو دارد بیشتر به گل رز فکر کن هر وقت مسئله‌ای پیش آمد خودت را در قلب گل رز رها کن. به خاطر داشته باش که لازم نیست همه‌ی مسائل را به دوش بکشی، دنیا همان تصویر ضمیر درونت است، شرایط زندگی‌ات آئینه‌ای است که تصویر ضمیر درونت را منعکس می‌کند.

به خانواده ام ال مارکتینگ بپیوندید
    556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد
    آنچه که اکثر افراد یا حداقل آدم های ناموفق از آن بی خبرند، این است که زندگی دقیقا به ما آن چیزی را می دهد که از آن می خواهیم. بنابراین اولین کاری که باید انجام دهی آن است که دقیقا آن چه را می خواهی، درخواست کنی. اگر خواسته ی تو مبهم باشد، چیزی هم که به دست می آوری همان قدر مبهم است. اگر کم بخواهی،کم هم دریافت می کنی. هر خواسته ای که داری باید مشخص و دقیق باشد. برای این که بتوانی پولی به دست آوری باید مقدار آن را مشخص کنی و زمانی را که می خواهی به آن خواسته‌ات برسی را هم معین کنی.

0

ادامه حکایت دولت و فرزانگی مارک فیشر

کتاب حکایت دولت و فرزانگی مارک فیشر در ایران در سه کتاب مختلف ترجمه شده و منتشر شده است که حکایت دولت و فرزانگی جلد اول داستان است و جلد دوم و سوم داستان به ترتیب کتاب راه و رسم میلیونر ها و کتاب معبد میلیونر ها می باشند

مارک فیشر در سری کتاب های میلیونر قصد دارد تا در بطن داستانی مهیج اصول رسیدن به ثروت و موفقیت از طریق ذهن و افکار و استفاده از قانون جذب را به سادگی آموزش دهد و این مفاهیم در غالب پیوند خوردن داستان زندگی افراد مختلفی با پیرمرد میلیونر داستان بیان می شود

کتاب راه و رسم میلیونر ها (ادامه حکایت دولت و فرزانگی)

کتاب راه و رسم میلیونر ها اثر مارک فیشر در واقع دومین کتاب از سری کتاب های حکایت دولت و فرزانگی است و همگی روایت داستان زندگی یک مرد جوان در راه رسیدن به ثروت است

لینک دانلود کتاب راه و رسم میلیونر ها (ادامه حکایت دولت و فرزانگی) در سایت کلید ثروت
    http://kelideservat.com/downloads/th...llionaires-pdf

کتاب معبد میلیونر ها (سرانجام حکایت دولت و فرزانگی)

کتاب راه و رسم میلیونر ها اثر مارک فیشر در واقع دومین کتاب از سری کتاب های حکایت دولت و فرزانگی است و همگی روایت داستان زندگی یک مرد جوان در راه رسیدن به ثروت است

لینک دانلود کتاب معبد میلیونر ها (سرانجام حکایت دولت و فرزانگی) در سایت کلید ثروت
    http://kelideservat.com/downloads/te...llionaires-pdf
    آخرین ویرایش توسط bahramnikbin در تاریخ 2018/09/25 ساعت 11:05
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع