ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: 5 نکته برای خرید قطعات صنعتی

بازدید: 350   تعداد پاسخ: 0
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    0

5 نکته برای خرید قطعات صنعتی

با گسترش فروش اینترنتی، این نوع خرید در زندگی بسیاری از افراد، تجربه ای محبوب، سریع، بدون هدر رفت زمان و حتتی مقرون به صرفه است. همه ما تجربه خرید از وبسایت های فروش اینترنتی بسیار محبوب همچون دیجی کالا را داریم. اما وضعیت خرید قطعات صنعتی چگونه است؟ آیا برای خرید یک قطعه صنعتی می توان از این پلتفرم های فروش استفاده کرد؟ ماموران خرید صنایع برای یک خرید اینترنتی موفق چه نکاتی را باید رعایت کنند؟ در این مطلب چند نکته که رعایت آن سبب می شود خریدی موفق از وبسایت های فروش قطعات صنعتی داشته باشید را مرور می کنیم.
    1)توجه به کیفیت تصاویر و محتوا
    یک فروشنده قطعات صنعتی، از محصولات خود تصویر با کیفیت دارد و از آن ها اطلاعات کافی نیز دارد. به عنوان مثال، یک فروشنده بلبرینگ آنلاین، یک بازرگانی صنعتی است که اقدام به فروش بلبرینگ های خود کرده است. در نتیجه در وبسایت خود اطلاعات کاملی از برند ها، انواع بلبرینگ ها، ویژگی ها و شماره های فنی را درج کرده است.
    2)صفحه درباره ما را بخوانید
    دیگر اقدامی که میتوانید انجام دهید این است که درباره شرکت ارائه کننده، سابقه تاسیس، سابقه فروش اینترنتی و ... را بخوانید.
    3)تماس بگیرید
    تماس گرفتن با کارشناسان، گرفتن مشاوره و اطلاعات از آنها، تا حد زیادی می تواند شما را از خرید مطمئن کند.
    4)تضمین اصالت کالا، بازگشت کالای غیر اصل، گارانتی و خدمات پس از فروش
    5)نماد اعتماد الکترونیک را بررسی کنید.
    تجربه من از خرید اینترنتی بلبرینگ ناچی
    چندی پیش من قصد خرید اینترنتی بلبرینگ را داشتم. البته با اطلاعاتی که از برند های معتبر داشتم، پیدا کردن برند های حرفه ای بلبرینگ کار دشواری نبود. اما پیدا کردن قطعه اصلی، برای من دشوار بود. بنابراین دست به کار چرخش در اینترنت شدم. با چند سرچ ساده برای خرید اینترنتی بلبرینگ ناچی، اس کا اف، ان اس کا و ... نتایج مشابه را یادداشت کرده و پس از بررسی وبسایت ها با چند کارشناس تماس گرفتم. بر اساس نحوه مشاوره، اطمینان از اصالت کالا، تحقیق درباره فروشگاه های حضوری، خرید را انجام داده و با قیمتی به صرفه تجربه ای خوب از خرید اینترنتی کسب کردم. جالب است که پیش از این خرید قطعه به صورت حضوری، علاوه بر گرفتن وقت زیاد، موفقیت آمیز نبود.
    آخرین ویرایش توسط آبتین قمی در تاریخ 2023/11/13 ساعت 20:14
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع