ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: تعمیر کولر گازی توشیبا

بازدید: 1938   تعداد پاسخ: 4
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1

تعمیر کولر گازی توشیبا

تعمیر کولرگازی توشیبا ، در نمایندگی توشیبا و به کمک مهندسین و متخصصین این حوزه انجام می گردد. گارانتی خدمات در مرکز تعمیر کولرگازی توشیبا سبب گشته تا این مرکز بدل به انتخاب نخست تمامی کاربرانی گردد که به هر دلیل نیاز به دریافت سرویس های مرتبط با این دستگاه گشته اند. سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر کولرگازی Toshiba تا حصول نتیجه نهایی و بازیابی کیفیت نخستین دستگاه ادامه خواهد داشت.

توانایی کارشناسان تعمیر کولرگازی توشیبا در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات تعمیر و ترمیم، سبب گشته تا تخصص و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدماتی باشند که به دست کارشناسان و مهندسان این مجموعه ارائه می گردند. تعمیر کولرگازی توشیبا در این مرکز محدود به مدل خاصی نیست و تمامی مدلهای کولرگازی توشیبا اعم از ایستاده، پنجره‌ای، کولرگازی و … را شامل می گردد.

منبع: مرکز سخت افزار ایران
    0
    فن کوئل یک مبدل حرارتی می باشد که وظیفه ی انتقال حرارت از سیال واسط آب به محیط که می تواند محیط زندگی یا کار باشد را به عهده دارد. این دستگاه در فصل گرم آب سرد تولید شده توسط چیلر را به عنوان ورودی دریافت می کند و با تبادل، حرارت محیط را سرد کرده و در خروجی آب با دمای بالاتری را به چیلر تحویل می دهد.

فن کوئل عبارت است از یک یا چند ردیف کویل مسی و دارای پره آلومینیومی یا مسی که در زیر یا پشت آن یک فن قرار دارد. با استفاده از عبور هوا از میان کویل مسی حاوی آب سرد در تابستان (چیلر) و حاوی آّبگرم در زمستان (بویلر) قادر به تامین هوای خنک و هوای گرم در فصول مختلف سال بطور کلی فن کوئل دارای قسمت های اصلی فن (همراه با موتور) , کویل و بدنه است. همچنین اگر از فن کویل برای سرمایش در تابستان نیز استفاده میشود، برای تخلیه ی آب ناش از تقطیر بخار آب موجود در هوا بروی کویل از یک لوله تخلیه از جنس گالوانیزه استفاده میشود.

فن کویل ها دارای انواع مختلفی مانند فن کوئل زمینی , فن کویل روبروزن, فن کویل بالازن , فن کویل توکار, فن کویل سقفی, فن کویل کاستی, کویل کاستی چهار طرفه , کویل دیواری (مانند پنل اسپلیت), کویل کانالی و... می باشند. علاوه بر ظرفیت و هوادهی , ابعاد,جنس بدنه,جنس فن, قیمت مورد نظر از عوامل تعیین کننده در انتخاب می باشد.
    0
    واسه تعمیر کولر گازی و آبی من از یه پلتفرم خدمات آنلاین استفاده کردم و حقیقتا کیف کردم از سرعت و راحتی کار، توی 5 دقیقه 5 تا متخصص معرفی شد به من و شرایطمو گفتم و قیمت و برام ارسال کردن و خیلی سریع اومدن و خدمات و انجام دادن. بیشتر جذابیت استفاده از این پلتفرم واسه من این بود که مونده بودم حالا چجوری متخصص پیدا کنم، اخه من تازه اومدم شهر اصفهان و هیچ آشنایی با اینجا ندارم.
    چون کارشون خوب بود و منم راضی بودم، گفتم بهتره معرفیشون کنم تا بیشتر همه بشناسنشون. واسه شهر اصفهان من از لینک زیر استفاده کردم
    تعمیر کولر آبی اصفهان | بهترین تعمیرکار کولر آبی در اصفهان | خدمت از ما
    ولی واسه شهرهای دیگه هم قابل استفاده هست، موقع سفارش شهرتون و راحت می تونید انتخاب کنید.
    0
    فرقی نمیکن کولر گازی باش یا هر وسلیه ای دیگه از لوازم خانگی یا دفتری ! امروزه با توجه به حساس بودن این وسایل و هزینه های جابه جایی، بسیاری از شرکت ها و مراکز مجاز همچون استاد تی وی ( ارائه دهنده خدمات تعمیر تلویزیون در منزل ) خدمات خود را بصورت حضوری و با مراجعه به منزل ارائه می دهند که این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه کاربران و مشتریان مزایای دیگری همچون نظارت مشتریان بر فرآیند تعمیر ، تست و تحویل دستگاه بعد از تعمیر، آموزش نکات مربوط به نگهداری ، استفاده از قطعات اصلی بجای تقلبی و.... را دارا می باشد
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع