ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: مهاجرت برای تحصیل

بازدید: 2891   تعداد پاسخ: 4
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0

مهاجرت برای تحصیل

اعزام دانشجو به خارج از کشور این روزها به یک هدف جدی برای دانشجویان تبدیل شده است چرا که این دانشجویان برای یادگیری بهتر و استفاده از امکانات عالی به خارج از کشور خود مهاجرت می کنند تا در آن جا بتوانند از امکانات بالا و از دانشگاه های در جه بالا استفاده کنند و تجربه های جدیدی را کسب کنند کشور های اروپایی اکثرا مقصد این دانشجویان می باشد چرا که دانشگاه های این کشورها جزء دانشگاه های در جه یک دنیا می باشند و هرساله تعداد زیادی مهاجر را از سراتاسر دنیا می پذیرد که این مهاجرت ها اکثرا مهاجرت های تحصیلی می باشند که دانشجویان برای تحصیل به این کشور ها مهاجرت می کنند.
    [جهت دیدن لینککنید] ,[جهت دیدن لینککنید]
    0
    سلام شما در مورد مهاجرت از طریق تحصیل به کانادا هم کار میکنید؟
    مثلا اینکه برای تحصیل دندانپزشکی در کانادا چکار کنیم؟تحصیل پزشکی در کانادا چطور؟
    و یا اینکه تحصیل در کانادا راحته یا سخت؟
    مهاجرت تحصیلی به کانادا در مقایسه با آلمان کدومش بهتره؟ اینکه اقامت کاری آلمان پس از تحصیل راحت میدن یا نه
    0
    سلام. من دارم اراکو برای تحصیل پزشکی در آلمان انجام میدم. برای کارای مهاجرتم هم به موسسه مهاجرتی میرداماد مراحعه کردم. خیلی از کارشناساشون راضیم تا احرین مرحله احذ وبزا باهام همراه بودن.
    0
    والا من الان چند سالی هست که دنبال مهاجرت تحصیلی هستم. بیشترین چیزی هم که بهش فکر میکنم تحصیل در آلمان هست.
    اما واقعا فرآیند مهاجرت به آلمان سخت شده. از دوستان میخوام اگر کسی راهنمایی میتونه من رو در این خصوص بکنه
    واقعا گیر کردم
    0
    سلام دوستان برای مهاحرت به آلمان اگر میخواید اقدام کنید من بهتون توصیه میکنم به موسسه مهاجرتی میرداماد مراجعه کنید. سایتشون هم اینه: موسسه میرداماد: بهترین موسسه مشاوره مهاجرت و کسب اقامت
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع