ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

0

بعد از تزریق چربی به باسن مهمترین عامل حفظ چربی های تزریق شده و حفظ نتیجه لیفت باسن چیست؟

پس از تزریق چربی به باسن مهمترین عامل حفظ چربی های تزریق شده و حفظ نتیجه لیفت باسن چیست؟

پس از تزریق چربی به باسن بسیار باید مراقب باشید که هیچ فشاری به باسن وارد نشود زیرا چربی ها باید با محیط جدید تطابق پیدا کنند و رگ های خونی باید داخل این چربی ها رشد کنند تا چربی ها زنده بمانند. در این مدت که حدودا یک ماه است نباید روی باسن بنشینید و دراز بکشید.

لیفت باسن [کلیک و کشیدن برای جابجایی] ​

برای دیدن فیلم لیفت باسن و تزریق چربی به باسن و همچنین فیلم برداشتن چربی در لیفت باسن برزیلی کلیک کنید همچنین برای نمونه کارها و اطلاعات بیتشر به اینستاگرام جراحی زیبایی (@jarahezibai) ما مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات کامل تر و دیدن فیلم در زمینه، لیپوساکشن، پروتز سینه، کوچک کردن سینه مردان و زنان و انواع دیگر جراحی زیبایی وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحی زیبایی ایران مراجعه نمایید

صفحه اصلی

0
    تزریق چربی من دو تا کلینیک معتبر خود رو تو تهران معرفی می کنم یکی کلینیک هلیا هست و یکی کلینیک رز
    من خودم تزریق چربی تو کلینیک هلیا انجام دادم و راضیم
    یکی از اشناهامون هم برای تزریق چربی صورت پیش دکتر روحانی کلینیک رز رفتن
    0
    امروزه یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی صورت تزریق چربی به لب است. در واقع این روش یکی از موثر ترین و بهترین روش های عمل زیبایی صورت است، به دلیل این که تزریق چربی به لب ماندگاری بسیار بالایی دارد و به لب ها فرم می ‌دهد و همچنین چین و چروک های ایجاد شده در اطراف لب را از بین می برد.
    2
    امروزه افراد برای از بین بردن چین و چروک صورت خود از روش تزریق چربی استفاده می کنند، تا چهره ای شاداب تر داشته باشند. همچنین افرادی که صورت لاغری دارند می توانند با تزریق چربی به زیبایی صورت خود بی افزایند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.
    بهترین دکتر تزریق چربی در سعادت آباد【سال1401 】❤️+ عکس نمونه کار
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع