ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: از کجا میتونم روتختی اسپورت بصورت عمده پیدا کنم؟

بازدید: 15897   تعداد پاسخ: 4
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0

از کجا میتونم روتختی اسپورت بصورت عمده پیدا کنم؟

سلام دوستان من تازگیا مغازه ای باز کردم که نیاز به خرید روتختی اسپورت بصورت عمده و با قیمت ارزان دارم. کسی میدونه از کدوم شهری یا مغازه ای میتونم بصورت عمده و با قیمت زیر بازار بخرم؟
    3
    نوشته اصلی توسط poya021
    سلام دوستان من تازگیا مغازه ای باز کردم که نیاز به خرید روتختی اسپورت بصورت عمده و با قیمت ارزان دارم. کسی میدونه از کدوم شهری یا مغازه ای میتونم بصورت عمده و با قیمت زیر بازار بخرم؟
    سلام به شما
    من هم مدتی در یک فروشگاه لوازم خواب و اینا کار کردم ولی خب متاسفانه فعلا به خاطر کرونا خونه نشین شدیم اتفاقا اخیرا مدل های اسپرت خیلی بیشتر از مدل های تجملی طرفدار داره
    اگر هم بتونید از هر شرکتی که خرید میکنید کاتالوگ هم بگیرید خیلی بهتره چون اکثر مشتریان میخان مدل باز شده رو ببینن
    لطفا از جایی خرید کنید که قیمت مناسب داشته باشن تا شماهم بهانه ای برای گرون فروشی نداشته باشید
    خرید اینترنتی هم دارید؟
    0
    کالای خواب هگان خرید اینترنتی داره حالا یه چند تا از عکساسشم میذارم که ببینی

0
    در جواب خانم مهین هم گفتم برای خرید روتختی اسپرت میتونی از سایت هگان استفاده کنی کاراشون عالیه چون خودمم خرید کردم بهت پیشنهاد میدم حالا برو مدلاشو ببین اگه پسندیدی ازشون بگیر اگرم که نه هیچی لینکشو واست میذارمروتختی دونفره اسپورت، قیمت خرید لحاف روتختی دو نفره اسپورت - هگان
    2
    سلام دوستان روتختیها خیلی تنوع مدل دارن و وقتی واسه خرید میری کاتالوگو که میبینی میمونی کدومو بگیری همین دو مدلی که دوست عزیز گذاشتن هردو جذابن با این وضع کرونا مجبوریم اینترنتی خرید کنیم منم روتختیم یکم تکراری شده برم تو این سایت ببینم چیا داره بدرود.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع