ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: خودروی اسکرابر خوب و ارزون کسی میشناسه ؟

بازدید: 11205   تعداد پاسخ: 1
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0

خودروی اسکرابر خوب و ارزون کسی میشناسه ؟

سلام بچه ها من يه سوال دارم. من جزو هيات مديره برجمون شدم. قراره براي تميزي اونجا يه اسکرابر بخريم . ترجيحاً اسکرابر سرنشين دار باشه که بهش کفشو هم مي گن. شما کدوم محصول رو پيشنهاد مي کنيد؟ نمي خوايم خيلي هم گرون باشه ايراني باشه بهتره
    يه سايت ديدم مي گفت توليد ايرانه و خودشون مي سازن بنام کرشا یا کوشا اندیش شاهکار شما اطلاعي ازش داريد؟ به نظرم خوب اومد قيمتشم پايين تر از جاهاي ديگه بود

کووید ۱۹ باعث ایجاد مشکل تنفسی حاد با علایم متفاوت و در موارد بسیاری باعث مرگ می‌شود و خطر انتقال آن همیشگی است. بنابراین همه سعی در کنترل و مراقبت از خود در برابر آن را دارند و از نکات مهمی که هنگام ارزیابی اماکن و شرایط حضور در آن، در نظر می‌گیرند، رعایت ضوابطی از جمله حضور اسکرابرهای سرنشین‌دار و کیفیت نظافت برای متوقف کردن شیوع این بیماری است؛ زیرا اسکرابرهای سرنشین‌دار با نظافت سطوح، شانس اول ما برای قطع این زنجیره، کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری هستند.مدیران برج‌ها باید به‌دنبال راه حلی برای شکستن زنجیره انتقال در محیط کاری خود باشند. از آنجا که هیچ تحقیق خاصی درباره جلوگیری از این مسئله در برج ها انجام نگرفته، اقدامات ضعیف و کم نتیجه‌ای در راستای کنترل آن در حال انجام‌گیری است.
    مراقبت و نظافت از سطوح و کف در یک برج چند طبقه، کار سخت و دشواری است. این کار اگر در دوران شیوع کووید ۱۹ توسط انسان صورت گیرد باعث ابتلای فرد شده و شرایط را سخت‌تر می‌کند؛ اما اسکرابرهای سرنشین‌دار یا همان کف‌شوها این کار را آسان کرده اند تا آنجا که می‌توان ادعا کرد اگر با برنامه ریزی و نظم از اسکرابر سرنشین‌دار استفاده شود، توانایی به حداقل رساندن قدرت زنجیره انتقال بین ساکنان و مشتریان یک برج را دارن
    0
    مهم‌ترین دلایل خرید دستگاه نظافتی برای کرونا : با پیشرفت تکنولوژی، ماشین‌های نظافت صنعتی جای خودشان را در نظافت باز کرده‌اند. شستشوی سطوح کف با نظافت صنعتی به‌وسیله ماشین اسکرابر نسبت به نظافت به روش سنتی از کیفیت و سرعت بیشتری برخوردار است.

خرید دستگاه نظافتی برای کرونا ، به خصوص در اماکن پرترافیک امروزه یک امر حیاتی است. نتیجه این امر کاهش هزینه‌های مالی و صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی نیز است. در این یادداشت به مزایای نظافت صنعتی با اسکرابر نسبت به نظافت به روش سنتی اشاره شده است. امید است بتوانید برای خرید دستگاه نظافتی برای کرونا ، انتخاب مناسبی داشته باشید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع