ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: چگونه یک طراح سایت مدرن باشیم؟

بازدید: 2689   تعداد پاسخ: 1
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0

چگونه یک طراح سایت مدرن باشیم؟

یکی از بزرگترین چالش هایی که در طراحی سایت مستقل وجود دارد، نبود طراحی های بروز، مدرن و جدید است. تحقیق درباره مباحث رسمی درباره اینکه در حال حاضر در طراحی سایت از چه روش هایی استفاده می شود، می تواند مزایای بسیاری برای زمان های ارزشمندی را برای یک طراح سایت مستقل به دنبال داشته باشد. شناخت گرایش های جدید طراحی سایت، چشمان شده را باز می کند و به شما یاد می دهد چگونه در زمینه طراحی سایت خلاق باشید.خب حال سوال این است که چگونه می توان در پروژه های طراحی سایتی که انجام می شود، بروز و مدرن بود؟ اگر اندکی بیشتر تلاش کنید، مطمئناً به این مهم دست پیدا می کنید. در این مقاله از پرتال سعی داریم به شما بگوییم که می توانید در طراحی سایت مستقل بروز و مدرن باشید؟
    از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

شاید ساده به نظر برسد، اما اگر از شبکه های اجتماعی در سطح گسترده تری استفاده کنید، می توانید یکی از بهترین طراحان سایت مستقل باشید. شبکه های اجتماعی ابزار بسیار مفیدی برای طراحی سایت به شمار می آیند.در شبکه های اجتماعی سعی کنید به عنوان یک طراح سایت مستقل، دیگر طراحان سایت، شرکت های طراحی سایت، وب سایت ها و وبلاگ های طراحی سایت دیگر که به حرفه ای بودنشان اطمینان دارید را دنبال کنید. سپس شروع به خواندن محتوای اشتراکی آنها کنید.پس از خواندن محتوای آنها، آخرین بروزرسانی شان را در زمینه طراحی سایت مشاهده کنید. آیکون هایی که در طراحی سایت استفاده می کنند به چه شکل است؟ ظاهر آنها و احساسی که از جدول زمانبندی، تصاویر، المان های گرافیکی و دیگر عوامل بصری شان که به مخاطب القا می شود را بررسی کنید. به این ترتیب خواهید فهمید که در طراحی سایت مستقل چگونه باید بروز باشید.در شبکه های اجتماعی که در راستای طراحی سایت مستقل می باشد، در تعامل باشید. برخی از پروژه های طراحی سایت خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید و از افراد دیگر بخواهید تا به آن نظر دهند و پذیرای تمام انتقادات و پیشنهادات آن ها باشید. با مخاطبین خود در FACEBOOK و TWITTER به بحث و مجادله درباره طراحی وب سایت نپردازید، زیرا آن ها می توانند بهترین نظرات را برای شما به ارمغان بیاورند.
    وبلاگ های طراحی سایت را مطالعه کنید

شما نیاز دارید تا در شغل طراحی وب سایت تان، زمان هایی را به خواندن وبلاگ های مربوط به طراحی سایت اختصاص دهید. وبلاگ های طراحی سایت، یکی از بهترین گزینه ها می باشند.وبلاگ های طراحی سایت به طور منظم بهترین پروژه ها را نمایش داده و آموزش هایی را ارائه می دهند که به شما کمک می کنند تا مهارت های جدید و چگونگی ساخت بروزترین عوامل را در طراحی سایت خود یاد بگیرید.
    نمونه کارهایتان را در سایت تان قرار دهید

برای بروز ماندن در طراحی وب سایت باید در نمونه کارتان دو مورد را رعایت کنید:
    · به طور منظم آن را بروزرسانی کنید.
    · به نمونه کارها در وب سایت های دیگر نگاه بیاندازید.
    · نکته: در مرور و انتقاد نمونه کارهای آنلاین دیگر، مشارکت داشته باشید.
    به طراحی وب سایت مینیمالیست و ساده فکر کنید. به کار بستن این نوع گرایش در طراحی سایت ها و اپلیکیشن ها آغاز شد. اما حالا در تمام زمینه ها وجود دارد. شما می توانید این عوامل طراحی مینیمالیستی را در طراحی موارد چاپی و بسته بندی محصولات نیز مشاهده کنید. با نگاه کردن به زمینه های دیگری که مربوط به طراحی سایت نیست، نیز می توانید از آخرین گرایشات روز دنیا مطلع باشید، از این رو، می توانید متوجه شوید که چگونه از آن ها قبل از این که تبدیل به یک گرایش و فراگیر بشوند، استفاده کنید.
    در جلسات و رویدادهای اجتماعی شرکت کنید

این مورد نیازی به توضیح دادن ندارد، اما باید اطمینان یابید که با دیگر متخصصان در رشته طراحی سایت و دیگر زمینه ها مشارکت می یابید. در جلسات و همایش هایی که هر ساله در زمینه طراحی سایت برگزار می شود، شرکت کنید.یکی از نام های بزرگ در عرصه طراحی وب سایت- ADOBE و DRIBBBLE به خصوص برای تازه واردان در عرصه طراحی وب سایت- دارای جلسات گروهی در تمام دنیا می باشد. این گروه، شرکت کنندگان را به بحث و گفت و گو می طلبد که به عنوان یک طراح وب سایت مستقل به ندرت به این موضوع می توانید دست یابید.این جلسات، هم چنین بهترین راه برای به کار بستن در طراحی وب سایت و دیگر زمینه های طراحی می باشد (حتی قبل از این که در دنیا فراگیر شوند).
    نرم افزارهای جدید را یاد بگیرید و با آنها طراحی سایت کنید

یکی از ویژگی های مورد علاقه من در انتشارات ADOBE CLOUD این است که همیشه بروزترین و بهترین ابزارها را در اختیار دارم. این ابزارها برای کار کردن آسان و برای ارسال فایل ها بدون ذخیره کردن راحت می باشد و شما را عادت به یادگیری می دهد.هر زمان که موضوع جدید و بروزی منتشر شد، اگر این ابزارها را در اختیار داشته باشید، مطلع خواهید شد. واقعا جالب است. من همیشه به دنبال ویژگی های جدید و موارد بروز در هر زمینه ای بوده ام و همیشه تلاش می کردم که دریابم که این ویژگی چگونه زندگی من را آسان تر می کند.
    در کنفرانس ها شرکت کنید

من می دانم که شما چگونه فکر می کنید. کنفرانس ها هزینه بالایی را می طلبند. این موضوع درست است؛ خودتان انتخاب کنید. یک کنفرانس به صرفه را در زمینه طراحی سایت سازمانی انتخاب کرده و در آن شرکت کنید. واقعا ارزشش را دارد.تجربیات خود را در زمینه طراحی سایت فروشگاهی در این کنفرانس ها به دست آورید و اگر امکان دارد با دیگر متخصصان و شرکت کنندگان در تعامل باشید. در این کنفرانس ها ببیند که آخرین گرایشات روز دنیا چیست. تمامی این موارد می تواند به شما کمک کند تا دریابید که دیگران در زمینه طراحی وب سایت چه می کنند و چه چیزهایی وجود دارد که شما از آن بی اطلاع هستید.سفر کردن برای شغل طراحی وب سایت تان، می تواند یکی از هزینه های تجاری باشد که واقعا ارزشمند است. از این رو، در حالی که هزینه هایی را از جیب خود در این راه صرف می کنید، ممکن است در پایان سال چند برابر این هزینه ها را در شغل طراحی وب سایت خود کسب کنید.
    اشتراک یک ساله را در مجلات و سایت های طراحی سایت دنیا بگیرید

مجلات طراحی سایت و اشتراکات، بهترین راه برای بررسی کردن گرایشات و آخرین طراحی های وب سایت می باشد. مجلات و انتشارات گاهی اوقات جزئیات و اطلاعاتی را فراهم می آورند که هر جایی یافت نمی شود. آن ها در دسته بندی کردن و نمایش اطلاعات به منظور بررسی دوباره شما، بسیار مهارت دارند.مجله های طراحی وب سایت، تنها یکی از مواردی است که شما را بروز نگاه می دارد و مقاله های ارزشمندی را هم در زمینه طراحی وب سایت ارائه می دهند. زمانی که بحث ابزارها و نرم افزارهای جدید طراحی سایت می شود، تبلیغات در این مجله ها بسیار ارزشمند جلوه می کنند.مجله ها هم چنین برای شروع یادگیری در زمینه طراحی سایت، می تواند بسیار مفید باشد و شما را از موقعیت مکانی دور کرده و به یادگیری در سراسر دنیا ترغیب می کند. اگر از قبل در زمینه طراحی چاپی کار می کردید، حالا هنرهای کامپیوتری را فرا بگیرید. اگر یک طراح وب سایت هستید، سعی کنید در موارد چاپی هم مهارت یابید.
    از ابزارهای جدید بروز در طراحی سایت استفاده کنید

شما نباید از هر چیزی، جدیدترین آن را داشته باشید، اما باید از خدمات مدرنی در طراحی وب سایت استفاده کنید. نرم افزارهای اخیر و ابزارهای جدید می تواند تفاوت عظیمی را در طراحی سایت ها به وجود آورد.برخی از این ابزارها را برای کار کردن در زمینه طراحی سایت در نظر بگیرید و استفاده کنید. اگر لازم است، حتی آن ها را قرض گرفته یا کرایه کنید. اما باید بدانید که چگونه این نرم افزارها و ابزارها در طراحی وب سایت تان عمل می کند. شما نیاز دارید تا درک کنید که چگونه کاربران وب سایت، با طراحی سایت تان تعامل می یابند.
    [جهت دیدن لینککنید] با بهترین کیفیت
    2
    سلام روز بخیر ممنون بایت مطالب مفیدتون
    من طراح سایت هستم سئو هم کار میکنم. میتونید نمونه کار من رو روی کلمات فرش فیلی ، راهنمای خرید فرش ماشینی
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع