یکی دیگر از عناصر حیاتی کسب امتیاز بیش از حد در آیلتس، انعطاف پذیری در استفاده از انواع زمان و خلق و خوی در عناصر نوشتاری و گفتاری آیلتس است.
آیا می توان آن را در استفاده از جملات کاملاً متفاوت در هر یک از زمان های فعلی، قبلی و آینده همراه با زمان های آن نقطه ارائه کرد؟
مانند طیف گسترده ای از حالت های آسان، ثابت، تداوم کامل و کامل به همان اندازه مفید است،
رتبه بندی گروه او در نگاهی به با این روش افزایش می یابد.
بیایید به گرامر نمونه های گرامر آیلتس نگاه کنیم و نگاهی دقیق به آن بیندازیم.
زمان فعل به زمان کارایی آن برمی گردد، یعنی زمان رواج یک مناسبت یا کارایی یک حرکت.
هر فعل مهم یک زمان انتخابی در جمله دارد.
شایان ذکر است که آموزشگاه زبان ایرانیان کمبریج بیش از 12 سال است که برنامه های مربیگری آیلتس را با رویکردی کاملا تخصصی و با بهره گیری از جدیدترین استراتژی های آکادمیک ارائه می کند. این برنامه ها با بهره مندی از ماهرترین اساتید کشور، در موقعیتی قرار گرفته اند که در یک بازه زمانی واقعاً کوتاه (سه تا 6 ماه) بهترین و بهترین نتایج را به دست آورند.
این برنامه ها در تلاش برای کسب نمرات بالا (امتیاز آیلتس 8) ارائه و برگزار می شود و ممکن است در قالب آموزش مطمئن آیلتس در اختیار شما عزیزان گران قیمت قرار گیرد.
گرامر مهم برای آیلتس سه زمان در زبان انگلیسی وجود دارد:

1 زمان فعلی

2 زمان قبلی

3 بار بعدی

برای مثال؛

من روزانه یک گزارش تکه ای می نویسم. من یک گزارش کار به صورت روزانه می نویسم (در حال حاضر)
دیروز یه قطعه نوشتم دیروز یک قطعه نوشتم (زمان قبلی)
فردا یک گزارش تکه ای خواهم نوشت. من گزارش کار را می نویسم (زمان بعدی)
در نتیجه در زبان انگلیسی زمان فعل یا زمان بیانگر یک حرکت است، نوع تغییرات فعل بر اساس زمان جمله است. در عبارات مختلف نوع فعل زمان جمله را آشکار می کند.

1. گرامر نمونه های داخل آیلتس نگاهی به; جاری

جریان به 4 نوع زمان تقسیم می شود:

2. زمان فعلی آسان:

به عنوان مثال، زمان جاری آسان به حرکتی اشاره دارد که معمولاً به صورت روزانه رخ می دهد. خورشید از مشرق طلوع می کند.
ساخت جمله در زمان فعلی آسان موضوع + فعل + چیز (O + V + S) است.